Junkkari blisko Ciebie!

Doradcy Junkkari blisko Ciebie!

W celu znalezienia naszego najbliższego przedstawiciela  prosimy o kontakt : +358 10 480 2248 lub e-mail : mikhail.troshin@msk.fi

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o.

Aleja 11 Listopada 156, 66-400 Gorzów Wlkp.
Paweł Musik, Paweł Strzemiecki
662256677, 795 462 551
musik@agroma.org.pl, strzemiecki@agroma.org.pl
www.agroma.org.pl

Agro-Las Jakub Małecki


ul. Sikorskiego 69, 64-980 Trzcianka lub Oddział Ząbrowo 29, 78-120 Gościno
Jakub Małecki
67 21 68 158
biuro@agro-las.com.pl
www.agro-las.com.pl

Kogowski Auto Centrum

ul. Gdańska 23, 11-130 Orneta
Stanisław Kogowski
55 24 21 325
kogowski@kogowski.pl
www.kogowski.pl

F.H. Agro Jurek S.C. Krzysztof i Aneta Jurek

Sulechów 100A, 201-010 Kocmyrzów lub Oddział ul. Wiślańska 23, 43-346 Zbytków
Piotr Łączny
515 199 539
p.laczny@agrojurek.pl
www.agrojurek.pl

Agropasz Maciejczyk Sp. J.

ul. Topolowa 9, 29-100 Włoszczowa
Marcin Janik
782 444 255
marcin.janik@agropasz.pl
www.agropasz-wloszczowa.pl

TRILLE Technika Rolnicza i Leśna Piotr Maciejczyk

ul. Sienkiewicza 54, 27-500 Opatów
Radosław Kargul
692 923 799
radek.kargul@trille.pl
www.trille.pl

F.U.H. Sławomir Ners

Urbanowo 4, 09-408 Płock
Sławomir Ners
+48 512-982-182
biuro@slawomirners.pl
www.slawomirners.pl

Bartex Sebastian Matuszak

ul. gen. Władyslawa Sikorskiego 19, 62-200 Gniezno
Sebastian Matuszak
512 463 296
s.matuszak@vp.pl

 "Swojska Hurtownia" Części zamienne do maszyn i ciągników rolniczych Marzena Brzeska

Puzdrowo 159, 83-340 Sierakowice
Dariusz Brzeski
504 194 449
dariusz.brzeski@onet.pl
www.swojskahurtownia.pl

Stomil Sanok-Dystrybucja Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 44, 57-200 Ząbkowice Śląskie lub Oddział Wilków ul. Wrocławska 25, 46-100 Wilków
Bogdan Rewak, Norbert Mela
783 906 783, 783 905 783
b.rewak@stomildystrybucja.pl, n.mela@stomildystrybucja.pl
www.stomildystrybucja.pl

Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.

ul. Tytoniowa 4,  16-300 Augustów
Bogusław Żukowski, Radosław Gryziewicz
604 447 198, 695 674 053
b.zukowski@pom.com.pl, r.gryziewicz@pom.com.pl
www.pom.com.pl

Firma Małolepszy

ul. Św. Rozalii 38,  97-500 Radomsko lub Oddział ul. Katowicka 138,  95-030 Rzgów Emilia Kochelak
44 68 22 944, 604 447 198
biuro@ciagniki.info, kochelakemilia@ciagnikinfo.pl
www.ciagniki.info

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Agro-Eko" Grzegorz Pilch

ul. Raciborska 109,  48-130 Kietrz
Jan Tyl
602 344 216
j.tyl@komagro.pl
www.agro-eko.com.pl

A.R Chmielewski

ul. Rymanowska 34,  38-500 Sanok
Krzysztof Łukacz
609 994 769
k.lukacz@archmielewski.pl
www.archmielewski.pl

Agronom Sp. z o.o.

Jasionka 102,  21-200 Parczew
Paweł Haczkur
506 066 067
p.haczkur@agronom,com.pl, maszyny@agronom.com.pl
www.agronom.com.pl

Gravit Sp. z o.o. Sp.K.

aleja Wicentego Witosa 22,  20-315 Lublin
Marek Dziedzic
501 711 661, 505 077 757
marek.dziedzic@gravit.pl, pawel.pawlak@gravit.pl
www.gravit.pl