Junkkari blisko Ciebie!

Doradcy Junkkari blisko Ciebie!

W celu znalezienia naszego najbliższego przedstawiciela  prosimy o kontakt :
+48 512 982 182 Slawomir Ners slawomir.ners@msk.fi
+358 50 430 1453 Mikhail Troshin mikhail.troshin@msk.fi
+358 10 480 2104 Jan Tapanainen jan.tapanainen@msk.fi

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

 

KomAgro Grzegorz Pilch Piotr Mazurek S.C. 
AgroEko Agro-Eko Grzegorz Pilch

ul. Raciborska 109,  48-130 Kietrz
Jan Tyl
602 344 216
j.tyl@komagro.pl
www.agro-eko.com.pl
www.komagro.pl

Agrima Maciejczyk Sp.J.

ul. Topolowa 9 29-100 Włoszczowa
608693578 Piotr Maciejczyk
www.agrima24.pl

Cemarol Sp. z o.o. 

ul. Główna 89 76-251 Kobylnica
Marek Gierszewski +48 784 022 701
m.gierszewski@cemarol.pl
www.cemarol.pl

Pracowniczy Osrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.

ul. Tytoniowa 4, 16-300 Augustow
Stefan Wiosnowski 608 342 510 s.wiosnowski@pom.com.pl
Radoslaw Gryziewicz 664 020 198 r.gryziewicz@pom.com.pl
www.pom.com.pl

Zakład w Dąbrowie Białostockiej
ul. Kunawina 68B
16-200 Dąbrowa Białostocka
tel. kom. 506 428 425
email: j.mikucki@pom.com.pl

Oddział w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Odsieczy Wiedeńskiej 1
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel. kom. 606 343 830
email: m.jankowski@pom.com.pl

Agrotnom Tomasz Nowacki

ul. Pilska 5 
78-400 Szczecinek 
www.sklepgrene.pl
+48534877666 
szczecinek@sklepgrene.pl

Agro-Las Jakub Małecki

ul. Sikorskiego 69, 64-980 Trzcianka lub Oddział Ząbrowo 29, 78-120 Gościno
Jakub Małecki
67 21 68 158
biuro@agro-las.com.pl
www.agro-las.com.pl

F.H. Agro Jurek S.C. Krzysztof i Aneta Jurek

Sulechów 100A, 201-010 Kocmyrzów lub Oddział ul. Wiślańska 23, 43-346 Zbytków
Piotr Łączny
515 199 539
p.laczny@agrojurek.pl
www.agrojurek.pl

F.U.H. Sławomir Ners

Urbanowo 4, 09-408 Płock
Sławomir Ners
+48 512-982-182
biuro@slawomirners.pl
www.slawomirners.pl

 "Swojska Hurtownia" Części zamienne do maszyn i ciągników rolniczych Marzena Brzeska

Puzdrowo 159, 83-340 Sierakowice
Dariusz Brzeski
504 194 449
dariusz.brzeski@onet.pl
www.swojskahurtownia.pl

Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.

ul. Mławska 1 06-400 Ciechanów
603 860 150
23 672 20 95 Piotr Jędreasz
p.jedreasz@stomildystrybucja.pl

Gravit Sp. z o.o. Sp.K.

aleja Wicentego Witosa 22,  20-315 Lublin
Marek Dziedzic
501 711 661, 505 077 757
marek.dziedzic@gravit.pl, pawel.pawlak@gravit.pl
www.gravit.pl